Nejkrásnější samolepky na zeďKatalog nálepek na zeď – ty nejlepší pro VÁS

Jak si krásně vyzdobit svůj nový pokojíček? Jak vybrat vhodnou dekoraci, která vám nezabere žádné místo a přesto vám bude dennodenně dělat radost. A vězte, že v tom není žádné kouzlo. Takový bytový doplněk jistě znáte. A ani vás peněžně nezruinuje.

Nalepovací krása i u vás doma…

A bude vám dělat dlouho radost. CO je to? Nálepka na stěnu. Ano jednoduchá, přesto krásná samolepicí dekorace z jemního vinylu, který má na rubové straně silné lepidlo. TO je sic! silné, ale přesto nepoškodí žádný povrch, na kterém je nalepené – a můžete lepit jak na klasické „malované“ zdi, případně i na jemné tapety bez výraznějších vystouplých vzorků nebo vlysů.

VelkeSamolepky.cz - Motyl 015 VelkeSamolepky.cz - Kocka 009 VelkeSamolepky.cz - Auto 037

Nejenom do běžných místností

Díky odolnosti se hodí i do koupelny, ale musíte dobře zebezpečit, abyste nelepili například přes maltované spáry mezi kachličkami – na samotných kachličkách bude samolepka držet jak přibitá, ale spáry mohou dělat problémy, protože jsou porézní

Jak ale vybrat tu správnou nalepovací krásu? Jakou má velikost? Jaký je pro vás a váš domov nejlepší motiv/design? A jaké barvy zvolit? S tím vám chceme pomoci – v základu se můžete inspirovat přímo v našem přehledu nejoblíbenějších motivů na Krasnesamolepky.cz, nebo v nově zřízeném katalogu nálepek na zdi. Ten obsahuje více než 1 330 motivů, z kterých si můžete jednoduše vybrat.

Abychom vám to ještě ulehčili, tak vězte, že jsme všechny motivy prošli a zařadili je do více než 240 tematických kategorií – růže, lyžař, koně, autobusy … vše najdete na svém místě. Určitě si i vy najdete to „své“ v některé z našich kategorií.

VelkeSamolepky.cz - Bubenik 001 VelkeSamolepky.cz - Kytara 002 VelkeSamolepky.cz - Klokan 002

Velikost je klíčová

Pokud už víte, jaký motiv vybrat, tak je na řadě vhodná velikost – většina má velikosti cca od 50×50 cm, například do 160×160 cm, takže rozptyl je opravdu veliký. Vhodnou velikost vybírejte dle volného prostoru, který máte doma připravený na nový samolepicí dekorativní motiv.

CHCI vidět všechny nalepovací motivy 🙂

DO menších bytů s menším místem na zdi (můžete tam mít i obrazy či jiné dekorace) se hodí více menších motivů, nebo jeden střední. Do větší pokojí doporučujeme volit spíše jednotlivé velké designy, které díky volnému prostoru mají větší šanci vyniknout.

Tak mrkněte na nalepky-nazed.krasnesamolepky.cz a vyberte si motiv, který si hned zamilujete 😉

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *